Najlepsze lody w Trójmieście!

Niewątpliwy sukces, jaki odniosły w Sopocie tajskie lody produkowane w lodziarniach naszej firmy, sprawił, że są one uważane za najlepsze w Trójmieście. Co jest takiego wyjątkowego w tych lodach?

To autentyczny hit upalnych dni!

Tajskie lody rolowane zawdzięczają powodzenie niezwykłej metodzie tworzenia, która nie dość, że jest wykonywana na oczach zamawiających lody klientów, to jest przy tym widowiskowa. Duże znaczenie ma także rewelacyjny smak, będący wynikiem wyboru klienta, który ma do dyspozycji mnóstwo produktów i dodatków stanowiących bazę, dekorację i polewę rolowanych lodów tajskich. Co ciekawe, bywalcy naszych lodziarni twierdzą, że za każdym razem odrobina eksperymentowania przynosi coraz ciekawszy i bardziej finezyjny smak, który nieodparcie zmusza ich do ponownych wizyt.

Nasze tajskie lody produkowane są tylko na naturalnych składnikach, zawsze świeżych, bez udziału konserwantów, polepszaczy i sztucznych dodatków. Priorytetem firmy Lynx&Wasp jest to, by rolowane tajskie lody były nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Wracając do metody tworzenia fenomenalnych lodów tajskich w naszych sopockich lodziarniach, może w sposób zwięzły przybliżymy ten proces: polega on na wylaniu masy, następnie dodaniu owoców i słodyczy na patelnię mrożącą. Po zmieszaniu i zamrożeniu składników zwijane są one z patelni w lodowe rolki. Całość można udekorować dodatkami – posypką, polewą lub bitą śmietaną.

Przykładowe propozycje najlepszych tajskich lodów rolowanych w Sopocie, Gdańsku i Gdyni znajdziesz w zakładkach na naszej stronie. Przy okazji zachęcamy osoby, które widzą w produkcji i sprzedaży lodów tajskich swoją przyszłość, do zapoznania się z ofertą współpracy (franczyzy). Jasne i klarowne zasady, świetne warunki umowy zawieranej na czas nieokreślony z pewnością będą dobrym powodem do podjęcia pozytywnej decyzji. W takiej sytuacji zawsze prosimy o kontakt z nami w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów.


Współpracowaliśmy