Tajskie lody rolowane

Ten, kto ich nie próbował, niech żałuje, a ci, co spróbowali, nie chcą już innych. Tajskie lody rolowane produkowane na specjalnych maszynach w naszych sopockich lodziarniach to niekwestionowany najlepszy mrożony smakołyk w całym Trójmieście.

Tajskie lody, jak sama nazwa wskazuje, pochodzą z Tajlandii, a my wykorzystujemy cały oryginalny proces ich tworzenia, co gwarantuje uzyskanie wspaniałych, nietuzinkowych smaków. Z pewnością jest to klucz do sukcesu, jaki stał się naszym udziałem.

Produkcję rolowanych lodów tajskich można oglądać na żywo i gwarantujemy, że jest to wyjątkowe widowisko: na patelnię mrożącą wylewa się przygotowaną płynną masę (np. z mleka krowiego, śmietanki, mleczka kokosowego z dodatkami) i dodaje wybrane przez klienta składniki (np. owoce, ciasteczka, czekoladę). Sztuka polega na zręcznym ich posiekaniu i rozprowadzeniu po patelni, zanim masa zmieni swoją konsystencję na skutek przemrożenia. Następnie szpachelką cienką warstwę lodów rolujemy, układamy w pucharku i dekorujemy dodatkami (np. owoce, cukierki, orzechy), wykorzystujemy posypkę o przeróżnych kolorach lub polewy. Tak przygotowany lodowy deser smakuje wyśmienicie i możecie nam wierzyć, za każdym następnym razem odkryjecie zupełnie nowe smakowe doznania. Oczywiście warunkiem uzyskania takich efektów jest korzystanie przy tworzeniu rolowanych tajskich lodów z najwyższych jakościowo produktów, zawsze świeżych i naturalnych (bez udziału konserwantów, polepszaczy i sztucznych dodatków).

Na efektowne pokazy produkcji tajskich lodów i ich zakup zapraszamy do lodziarni Lynx&Wasp w Sopocie oraz do użyczanych naszym partnerom mobilnych budek à la food track z logiem Lynx&Wasp na terenie Trójmiasta. W tym miejscu warto wspomnieć o programie współpracy (franczyzy). W jej ramach osoby chętne do prowadzenia produkcji i sprzedaży rolowanych lodów tajskich mogą skorzystać z wszechstronnej pomocy na zasadach określonych w umowie podpisywanej na czas nieokreślony dla pełnego komfortu przyszłego partnera Lynx&Wasp. Możemy tylko dodać, że zapewniamy szkolenie, pełne wyposażenie sprzętowe, wsparcie marketingowe, przepisy na tajskie lody i pomoc w załatwianiu formalności. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Współpracowaliśmy