Współpraca

Lato bez lodów? Niewyobrażalne! Chłodzą, rozpieszczają nasze kubki smakowe, przyciągają wzrok kolorami. Co ważne, tajskie lody rolowane to nieziemski przysmak, który powstaje na oczach klientów. Każdy z nich może nie tylko podziwiać efektowny proces tworzenia, ale również wybrać samemu ulubione lub całkowicie nieznane składniki, zawsze świeże i naturalne. Ugniatamy, dodajemy owoce lub ciasteczka, rozcinamy, rolujemy i… lody tajskie w rolce gotowe! I co najważniejsze – są dostępne dla mieszkańców Trójmiasta w naszych lodziarniach, a mogą być wszędzie, w wielu innych miejscowościach naszego wybrzeża, w górach, nad jeziorami, w centrach handlowych i miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych.
Skoro jesteś na naszej stronie, to znaczy, że widzisz w tym świetny sposób na własny biznes. Jak najbardziej przyznajemy Ci rację! Dlatego nasza propozycja współpracy opiera się na jasnych i przyjaznych dla Ciebie zasadach franczyzy.

Proponujemy Ci cztery typy współpracy:

Oczywiście umowa franczyzy to również obowiązki spoczywające na nas, dlatego ze swej strony zapewniamy:

Wszystkie umowy franczyzy podpisywane są na czas nieokreślony, dzięki czemu jako partner będziesz czuł się komfortowo. W czasie jej trwania występuje jedna opłata miesięczna, której wysokość jest zależna od wyboru: współpraca całoroczna – 300 zł netto, współpraca na wakacje – 800 zł netto. I na koniec – zawsze możesz na nas liczyć, służymy pomocą również w zakresie rozwoju biznesu.

Przykładowe smaki:

 1
Raffaello
 3
Nutella + banan
 2
Oreo + malina
Lody tajskie - snickers
Snickers
Lody tajskie - Kiwi i m&m
Kiwi + m&m’s
Lody tajskie - Knoppers
Knoppers

Współpracowaliśmy