Mobilne budki z lodami

Dotychczas królujące na polskim wybrzeżu tradycyjne lodziarnie mają już w mobilnych budkach à la food track naszej firmy Lynx&Wasp z Trójmiasta godnego konkurenta. Mieszkańcy Sopotu, Gdyni i Gdańska polubili mrożone desery rodem z Tajlandii. Każdy amator lodów rolowanych może zobaczyć na własne oczy niezwykłą metodę ich produkcji. W obecności zamawiającego przygotowywana jest porcja tajskich lodów dedykowanych tylko dla niego, ponieważ to on wybiera wszystkie składniki. Mrożące patelnie specjalnej maszyny to klucz unikalnego tworzenia lodów tajskich w rolce. Efektowne wyrabianie i łączenie produktów za pomocą szpachelek kończy się lodowymi rulonikami.

>budka z lodami

Franczyza

Popularność tajskich lodów rolowanych skłoniła nas do uruchomienia programu współpracy (franczyza) z osobami chętnymi do ich produkcji i sprzedaży, szczególnie w nadmorskich kurortach i wielu innych turystycznych miejscowościach, gdzie apetyt na lodowe delicje jest zawsze, tym bardziej, że oferujemy nieziemski przysmak. Z pewnością dla osób, które zdecydują się na współpracę, sprzedaż tajskich lodów rolowanych z mobilnych budek Lynx&Wasp na ulicach nadmorskich miejscowości do dobry biznes, zwłaszcza, że w ramach umowy franczyzy wspieramy je pod każdym względem. Efektownie oznaczone logiem Lynx&Wasp, napisami marketingowymi („tajskie lody”), widoczne z daleka, świetnie wyposażone budki z tajskimi lodami produkowanymi wyłącznie z naturalnych i świeżych produktów bez dodatku polepszaczy, konserwantów i sztucznych dodatków to element, który zaistniał z powodzeniem w wielu miastach.

Mobilne lodziarnie

Zapraszamy wszystkich przebywających nad morzem do budek Lynx&Wasp z rolowanymi lodami tajskimi. W naszej ofercie funkcjonują również propozycje dla organizatorów imprez plenerowych, gdzie mobilne budki z tajskimi lodami będą nie lada atrakcją dla każdego łasucha mrożonych smakołyków. Z pewnością budka z lodami tajskimi na weselu będzie nie tylko czymś nowym, ale również zagwarantuje fajną zabawę i rozkosz dla podniebienia wszystkim weselnikom.


Współpracowaliśmy